شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

تازه ترین سریال های ترکیه

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

دانلود رایگان سریال ترکی Ver Elini Ask-دستی دراز کن ای عشق(قسمت 10 زیرنویس فارسی چسبیده)کان تولو یک پدر مجرد هستش که وقتی برای اخذ دکترا در آمریکا بوده بخاطر یک رابطه ی تک شبی صاحب دختری میشه . با دختر ۹ ماهه اش به استانبول بر میگرده و با درآمد یه شرکت سهامی به زندگیش ادامه میده در این حین دایه ی بچه ی خود از خونه فرار میکنه که کان دختر روستایی به اسم آیپری رو به عنوان دایه استخدام میکنه که..

جهت دانلود کلیک نمایید.

دانلود رایگان سریال Meryem | مریم (قسمت 17 زیرنویس)مریم آکچا در ورودی یکی از بزرگراههای استانبول بلیط میفروشد. اون بسیار مهربان و دوست داشتنی هست.پدر او یک مغازه شیرینی پزی دارد که مریم در زمانهای اوقات فراغتش به پدرش در پخت شیرینی کمک میکند. قلب مریم گرفتار دادستان ” اوکتای ” است.زمانی که دادستان اوکتای همه ی برنامه های ازدواج را با مریم فراهم کرده بود مرتکب یک قتل میشود و …

جهت دانلود کلیک نمایید.

دانلود رایگان سریال ترکی Ufak Tefek Cinayetler قسمت 5 زیرنویس چسبیده


چهار زن که از همدیگه متفاوتند، داستانی که چهار قدرت متفاوت رو میبینیم؛با برگشت دکتر اویا به سارماشیک شروع میشه.از دبیرستان با هم دوست بودند؛مروه،اویا،آرزو و پلین دوباره دور هم جمع میشند.ولی چه جمع شدنی! بینشون حساب کتابی شروع میشه که تا جنایت پیش میره..گذشته وقتی در امروز انعکاس پیدا میکنه،کینه هایی که زیر خاک بودند،طمع ها بیرون میاد و آخرش به فاجعه ختم میشه.رئیس کلانتری بخش جنایت، بازرس ارشد کمال و کمک یارش سرهنگ دریا،برای اینکه واقعه ی سارماشیک رو حل کنندبا شاهدها ملاقات میکنند، و میخواهند که موضوع رو بفهمند. ببینیم می تونند این زندگی بغرنج خانم ها رو روشن کنند؟
جهت دانلود کلیک نمایید.

دانلود رایان سریال Kirgin Çiçekler محصول atv ترکیه (قسمت 10 فصل 3 با زیرنویس چسبیده)"ایلول" دختر 16 ساله ای است که توسط ناپدری اش مورد آزار قرار می گیرد اما مادرش حرف او را باور نمی کند و او را به یتیم خانه می سپارد. "ایلول" با دخترهای یتیم خانه دوست می شود که هرکدام داستان خود را دارند. دوستان "ایلول" چندین بار تلاش می کنند تا مادرش را از شوهرش جدا کنند. و "فریده" یکی از کارکنان یتیم خانه است که به دخترها در هنگام نیاز کمک می کند.

جهت دانلود کلیک نمایید.

دانلود رایگان سریال ترکی Siyah Beyaz Ask قسمت 6 زیرنویس چسبیدهفرهاد برای درمان مردی که دنبالش بود به یک دکتر نیاز پیدا میکند و برای همین با دکتری به نام آسلی که خودش رو فدای درمان انسان ها کرده آشنا میشن.دو انسان که به اندازه ی سیاه و سفید با هم متضاد هستند و به هیچ وجه امکان با هم بودنشان وجود ندارد.آسلی که به زور در عمارت نگه داشته شده بود در تلاش بود تا فرد زخمی را درمان کند که شاهد چیزی میشود که نباید میشد و ….

دانلود رایگان سریال Seven Ne Yapmaz | عاشق چکارها که نمیکنه (قسمت 10 زیر نویس چسبیده)